VIDEO: Diena ar zvaigzni – olimpiskais vicečempions Oskars Melbārdis

0 komentāri

Oskars Melbārdis ir latviešu bobslejists. Sākotnēji pirmās četras sezonas Oskars bija stūmējs, tagad piekto sezonu startē kā pilots. Sportists savos 27 gados paspējis izcīnīt sudraba medaļu Soču Olimpiskajās spēlēs pagājušajā sezonā kļuva par Pasaules kausa uzvarētāju četrinieku un divnieku ekipāžām.

Bez Tabu Dzīves Smalkumos raidījuma veidotāji pavadīja dienu ar zvaigzni – olimpisko vicečempionu Oskaru Melbārdi. Rīta agrumā Oskars devās uz trenniņnometni, kur turpināja gatavošanos jaunajai sezonai. Vasarās trenniņnometnes norisinās Ventspilī, taču līdzko Siguldas bobsleja trasē tiek uzliets pirmais ledus, sportisti trenējas Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pulkstens 8:00 sportisti gatavi rīta rosmei. Uz paklājiņiem tiek izpildīti stiepšanās vingrinājumi, lai varētu pilvērtīgi darboties trenniņos. Pēc rīta rosmes visi sportisti dodas brokastot. Oskars atzīst, ka starp sportistiem trenažieru zālē valda sacensība.

Video

Oskars smej, ka viņa komandas biedrs Daumants Dreiškens trenažieru zālē var uzspiest varāk. Pēc divu stundu trenniņa trenažieru zālē, sportistiem paredzētas pusdienas. Arī Oskars bērnībā vasarās tika sūtīts pie vecmāmiņas un nu smej, ka dēļ tā vairs neēd kotletes. Pēc stundas bobslejisti ir Siguldā, un Oskars ar komandas biedriem sāk gatavoties trenniņam. Pēc trenniņiem Siguldas bobsleja trasē, Oskars atgriežas Rīgā, lai kopā ar pārējiem trenniņnometnes dalībniekiem paliktu pa nakti sporta centrā un apsveiktu Latvijas izlases galveno treneri Sandi Prūsi 50 gadu jubilejā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas