VIDEO: Briedis par sievētēm, kuras boksējas, darbu policijā un ģimeni

0 komentāri

Svētdien, 21.februāra vakarā Mairis Briedis vairāku tūkstošu līdzjutēju klātbūtnē Arēnā Rīga ar tehnisko nokautu otrajā raundā uzvarēja dienvidāfrikāni Deniju Venteru, izcīnot Interkontinentālo titulu smagajā svarā. Jau nākamajā dienā viņš viesojās portāla Skaties.lv redakcijā un atbildēja uz sporta žurnālistes Viktorijas Kamazas interesējošiem jautājumiem!

Nākamajā dienā pēc uzvaras latviešu bokseris Mairis Briedis paviesojās portāla Skaties.lv redakcijā un brīvā sarunā pastāstīja par to vai pēc boksa cīņas sportisti savā starpā sazinās un uztur draudzīgas attiecības, kā Maira kolēģi attiecas pret viņa profesionālo aizraušanos, kādu lomu viņa dzīvē spēlē ģimene un ko Briedis domā par sievietēm, kurs nodarbojas ar boksu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Briedis par sievētēm, kuras boksējas, darbu policijā un ģimeni

Foto: Mairis Briedis cīņā pret Venteru

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas