Viasat Sport Baltic svin 7 gadu jubileju un gatavojas Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm

0 komentāri

Vadošais sporta kanāls Viasat Sport Baltic Latvijā ik gadu turpina palielināt rādīto sporta tiešraižu stundas, kā arī tieši unikālā sporta satura daudzumu, iegādājoties ekskluzīvas sporta tiesības ik gadu.

2015. gada laikā Viasat Sport Baltic translēja par 8% vairāk unikālā sporta satura nekā 2014. gadā un janvārī Viasat Sport Baltic svin jau savu septīto dzimšanas dienu! Baudiet sporta notikumus kanālā Viasat Sport Baltic!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viasat Sport Baltic kanāls Baltijā tiek translēts jau septīto gadu, un šajā laikā tas ir iemantojis lojālu skatītāju, sporta fanu pulku, jo Viasat Sport Baltic sevi ir pierādījis kā sporta kanālu, kas saviem skatītājiem katru gadu piedāvā jaunas sporta tiesības un aizraujošus sporta notikumus ar komentāriem latviešu valodā.

Foto

Toms Circenis, Viasat Sport Baltic programmas direktors:

”Jau septīto gadu pēc kārtas Viasat Sport Baltic kanāla unikālo sporta notikumu stundu translācijas turpina tikai pieaugt. Pērn visbiežāk rādītākie sporta veidi bija futbols (30%), hokejs (20%), motorsports (20%), kam sekoja basketbols (17%). Savukārt visbiežāk rādītas sporta sacensības bija Anglijas premjerlīga (17%), Kontinentāla Hokeja līga (15%) un Eirolīga (12%).

Ar lielu un patīkamu satraukumu gaidām šā gada lielāko starptautisko sporta notikumu – 2016. gada vasaras olimpiskās spēles Riodežaneiro! Arī šajās olimpiskajās spēlēs Viasat Sport Baltic un citi Viasat kanāli Latvijā saviem skatītājiem nodrošinās iespēju sekot līdzi praktiski visiem nozīmīgākajiem olimpisko spēļu notikumiem! Tas būs aizraujoši un grandiozi!”

Viasat Sport Baltic saviem skatītajiem piedāvā nozīmīgākās pasaules mēroga sporta pārraides, piemēram: Anglijas premjerlīgu, UEFA Čempionu un Eiropas līgas futbolā, pasaules čempionātu hokejā, Kontinentālo Hokeja līgu ar Rīgas Dinamo izbraukuma spēlēm tiešraidē, Formula 1, Spīdveja GP un PK, Eiropas čempionātu handbolā, riteņbraukšanu, kā arī citas sacensības.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas