Valmierā atklās bronzā atlietu Māra Štromberga BMX velosipēdu

0 komentāri

Sestdien, 2. jūlijā, plkst. 12.00 pie Vidzemes Olimpiskā centra tiks atklāts valmierieša, olimpisko spēļu uzvarētāja Māra Štromberga bronzā atliets velosipēds kā apliecinājums tam, ka Valmiera ir šūpulis, kur attīstījies Latvijas BMX sporta veids.

Kā informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, vides objekta atklāšanā klātesošos uzrunās Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un Latvijas Riteņbraukšanas federācijas viceprezidents Edgars Dupats.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceļa vārdus Valmieras BMX sportistu startam Riodežaneiro olimpiādē teiks Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks (Valmierai un Vidzemei). Savukārt gandarījumu par BMX sporta veidā gūtajiem sasniegumiem paudīs Štromberga treneris, Eiropas un pasaules vicečempions BMX sportā Ivo Lakučs, kā arī Štrombergs. Vides objekta svinīgo atklāšanas pasākumu aicināts apmeklēt ikviens interesents.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas