TOP 6 notikumi sporta cienītājiem siltajā sezonā

0 komentāri

2. Monako F1 Grand Prix

2/7

Pasaules čempionāts hokejā

FOTO: REUTERS/SCANPIX

FOTO: REUTERS/SCANPIX

Ne velti Latvijas hokeja līdzjutēji tiek saukti par pasaules labākajiem faniem. Īstiem faniem robežu nav un ik gadu pavasarī tūkstošiem līdzjutēju pavada Latvijas hokeja izlasi ceļā uz pasaules čempionātu. Šis gads nebūt nav izņēmums un Prāga ir tuvākais lielā sporta galamērķis, ko vērts iekļaut ceļojuma plānā. Latvijas hokeja valstsvienība no 1.-17.maijam Čehijā, Prāgā, aizvadīs pasaules čempionātu, sacenšoties ar Zviedriju, Kanādu, Čehiju, Šveici, Franciju, Vāciju un Austriju.

Paralēli hokeja kaislībām ieteicams apskatīt pilsētu, kas pateicoties savai kontrastainajai arhitektūrai iekļuvusi ne vienā vien kino filmā. Prāgā uzņemti tādi grāvēji kā Džeimsa Bonda filma “Casino Royale”, “Borna identitāte” un pat divas “Neiespējamā misija” filmas. Apmeklējuma vērti noteikti ir arī Vecie Ebreju kapi, kas ticiet vai nē, bet ir viens no populārākajiem tūristu apskates objektiem Prāgā!

2. Monako F1 Grand Prix

2/7
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas