Titulētās Rubenes florbolistes kļūst par pirmajām Latvijas čempionāta finālistēm

Astoņkārtējās Latvijas čempiones Kocēnu Rubenes florbolistes sestdien kā pirmās sasniedza Elvi florbola līgas finālu. Rubene pusfināla sērijas ceturtajā mačā Kocēnos ar 8:2 droši apspēlēja Rīgas Lauvas, jau pirmajā trešdaļā iegūstot piecu vārtu pārsvaru, ko turpinājumā pārliecinoši noturēja.

Uzvarētājām pa diviem vārtiem guva Laura Gaugere un Lība Daija Mikova, bet Rubenei sērijā triumfēja ar rezultātu 4-0.

Sērijas pirmajā mačā Rīgas Lauvas līdz spēles vidum izrādīja atzīstamu pretestību Rubenei, taču mača otrajā daļā pieredze ņēma virsroku, ļaujot kocēnietēm svinēt uzvaru ar 11:4. Otrajā spēlē čempiones Rubenes pārsvars bija vēl nospiedošāks – 11:0. Savukārt trešajā spēlē piektdien Kocēnos pēc otrā perioda rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet 15 minūtes pirms pamatlaika beigām rīdziniecēm bija tikai vienu vārtu deficīts (4:5). Tomēr pieredze ņēma pārsvaru un Kocēnu komanda uzvarēja arī šajā mačā – 6:4.

Otrā pusfināla sērijā Ķekava pašlaik ar 2-0 atrodas vadībā pret NND, bet trešā spēle tiks aizvadīta sestdienas vakarā.

Sieviešu un vīriešu čempionātā čempionu likteni izšķirs atsevišķi mači 9.aprīlī Arēnā Rīga.

Pērn Latvijas čempionāta finālā Rubene saspringtā mačā pieveica Ķekavu ar 8:6. Tāpat šīs abas komandas par titulu cīnījās 2014.gadā, kad Ķekava finālu bija sasniegusi pirmoreiz vēsturē.