CEV Jūrmala Masters. Ceturtdaļfināli.

0 komentāri

CEV Jūrmala Masters pludmales volejbola turnīrs pulcē spēcīgākos Eiropas pludmales volejbola pārus, kuriem šai turnīrā jācīnās par vērtīgajiem reitinga punktiem, lai iekļūtu Eiropas čempionāta finālā. Turnīrs iekļauts Starptautiskās Volejbola federācijas (FIVB) 2015.gada oficiālajā kalendārā un starptautiskajā turnīru sistēmā. Tam ir 25 000 eiro liels balvu fonds.

Turnīra ceturtdaļfinālā iekļuvuši visi trīs pamatturnīrā startējošie Latvijas pludmales volejbola dueti – Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns, kā arī Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs. Pirmie divi Latvijas pāris tiksies savā starpā, bet Sorokins/Solovejs ceturtdaļfinālā tiksies ar francūžiem Jusefu Krū un Eduāru Roulendsonu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas