Svarcēlājam Plēsniekam astotā vieta Eiropas čempionātā

0 komentāri

Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks sestdien guva astoto vietu Tbilisi notiekošajās Eiropas meistarsacīkstēs. Raušanas sacensības Plēsnieks aizvadīja neveiksmīgi. Pirmajā mēģinājumā latvietis nespēja pacelt 173 kilogramus, kas pēc tam izdevās ar otro cēlienu. Savukārt trešajā mēģinājumā Plēsnieks nespēja pacelt arī 176 kilogramus.

Kaut raušanā grūti klājās daudziem sportistiem, turklāt mājinieks Gija Mačavariani pat palika bez rezultāta, Plēsniekam sasniegtie 173 kilogrami deva vien desmito rezultātu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grūšanā Plēsnieks bija pārliecinošāks, pirmajos divos mēģinājumos paceļot attiecīgi 215 un 221 kilogramu, bet trešajā mēģinājumā viņam neizdevās tikt galā ar 225 kilogramiem, kas būtu devuši mazo bronzas godalgu, bet tagad viņš šajā distancē palika ceturtais. Līdz ar to noslēgumā Plēsnieks ar 394 kilogramiem ierindojās astotajā vietā.

Savukārt par Eiropas čempionu ar 408 (185+223) kilogramiem pārliecinoši kļuva polis Bartolomejs Bonks, tuvākos konkurentus Andrianu Zbirneju no Moldovas un savu tautieti Arkadiušu Mihaļski apsteidzot par deviņiem kilogramiem.

Pērn Plēsnieks guva ceturto vietu Eiropas čempionātā, bet vēl gadu pirms tam, kad par dopinga lietošanu diskvalifikāciju saņēma gruzīnu sportists Dāvids Gogija, latvietim tika piešķirta bronza.

Tāpat pērn Plēsnieks triumfēja Eiropas čempionātā U-23 vecuma grupā, bet pasaules meistarsacīkstēs pieaugušajiem palika desmitais.

Kā ziņots, Ulvis Bērzons pagājušajā svētdienā Eiropas čempionātā palika noslēdzošajā desmitajā vietā svara kategorijā līdz 69 kilogramiem, bet Vadims Koževņikovs piektdien ieņēma 15.vietu svarā līdz 94 kilogramiem.

Tāpat pagājušajā nedēļā Latvijas sportisti Rebeka Koha un Ritvars Suharevs guva sudraba godalgas pasaules jaunatnes čempionātā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas