Sporta veids aso izjūtu cienītājiem – lāpstšļūkšana

0 komentāri

Vairums cilvēku nezina, ka bez klasiskā basketbola, hokeja, futbola eksistē arī citi tikpat aizraujoši un interesanti sporta veidi. Sports ēnā ir trīs sižetu sērija, kas ļaus ielūkoties Latvijā maz populāru un mazāk zināmu sporta veidu ikdienā.

Showel race jeb lāpstšļūkšanas sports aizsācies Siguldas bobsleja trasē, tas ir trases darbinieku radīts. Palēnām tas attīstās, un ļoti iespējams, ka drīzumā Latvija varēs lepoties ar izcilākajiem lāpstšļūcējiem pasaulē! Kādi ir ierobežojumi, cik tas izmaksā un kādas ir izjūtas, šļūcot pa trasi, sēžot uz lāpstas, vairāk sižetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai piedalītos showel race sacensībās, nav nepieciešams dārgs ekipējums. Lāpstu un ķiveri nodrošina sacensību organizētāji, taču dalībniekiem ieteicams padomāt par elkoņu un ceļu sargiem, lai novērstu nepatīkamus sasitumus uz zilumus. Iemēģinot spēkus lāpstšļūkšanā, iespējams saskarties ar pozitīvām emocijām, jauniem draugiem. Izmēģini, un enerģijas lādiņš būs garantēts!

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas