Spēļu rezultātu sarunāšana kropļo priekšstatu par profesionālo sportu Latvijā

0 komentāri

Priekšlikums noteikt striktus sodus par sarunātajām sporta spēlēm pēc garām diskusijām nonācis Saeimā. Šodien par to diskutēs atbildīgā komisija.

Par vajadzību cīnīties pret sarunātajām spēlēm profesionālajā sportā Saeimas deputāti sprieda jau pirms vairāk nekā gada.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču tikai tagad beidzot izdevies vienoties par konkrētām likumu izmaiņām, un tās iesaistītajiem paredzēs līdz pat pieciem gadiem cietumā.

Lai gan jau tagad teorētiski likumā ir noteiktas soda sankcijas, praksē tās pielietot bijis grūti, jo tās ir pārāk nekonkrētas.

Izmaiņu aizstāvji norāda, ka spēļu uzpirkšana ir samilzusi problēma, it īpaši futbolā, un tā kropļo arī jauniešu priekšstatu par profesionālo sportu Latvijā. Jaunie sodi varētu stāties spēkā nākamā gada sākumā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas