Slavenajam Ulriham draud cietumsods par braukšanu dzērumā

0 komentāri

Leģendārajam vācu profesionālajam riteņbraucējam Janam Ulriham draud cietumsods līdz pat trīs gadiem par avārijas izraisīšanu, vadot automašīnu alkohola reibumā.

Negadījuma laikā, kas pērn maijā notika Turgavas reģionā Šveicē, Ulriham nav izdevies nobremzēt laikā, un viņš ietriecies citas automašīnas aizmugurē, kas bija apstājusies pie zīmes. Turpinājumā priekšējā automašīna apgāzusies, bet Ulriha automobilis ietriecies vēl citā spēkratā. Notikušajā cieta divi cilvēki. Pēc negadījuma veiktās pārbaudes Ulriham uzrādījušas 1,4 promiļu reibumu, bet Šveicē atļautā robeža ir 0,5 promiles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ir nepiedodami vadīt automašīnu tādā stāvoklī, kādā es atrados. Tā bija šausmīga kļūda, ko ļoti nožēloju,” izteicās 1997. gada Tour de France čempions Ulrihs. Bijušajam vācu riteņbraucējam tagad draud bargs naudas sods un līdz pat trīs gadu ilgs ieslodzījums.

Ulrihs 1997. gadā kļuva par pirmo vācu riteņbraucēju, kurš uzvarējis prestižajā Tour de France daudzdienu velomaratonā. Tāpat viņš uzvarējis līdzīgās sacensībās Spānijā Vuelta Espana 1999. gadā. Savukārt Sidnejas olimpiskajās spēlēs Austrālijā 2000. gadā Ulrihs ieguva vienu zelta un vienu sudraba medaļu.

Lai gan riteņbraucējs savu profesionālo karjeru beidza jau 2007. gadā, 2012. gadā Sporta arbitrāžas tiesa viņu atzina par vainīgu dopinga lietošanā, anulējot visus rezultātus kopš 2005. gada.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas