Skujiņš kļūst par trešo latvieti pasaules tūrē, pievienojas Canondalle – Garmin komandai

0 komentāri

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš ir parakstījis divu gadu līgumu ar pazīstamo pasaules tūres komandu Canondalle – Garmin, tādējādi kļūstot par trešo mūsu valsts sportistu visaugstākajā riteņbraukšanas līmenī. Jaunajā sezonā Skujiņam būs iespēja startēt kādos no visprestižākajiem pasaules velobraucieniem.

Pasaules tūre (world tour) tik populārajā sporta veidā kā riteņbraukšana ir visprestižākais līmenis, kur nokļūt tiecas jebkurš mērķtiecīgs šosejas velosportists. Kopumā pasaules tūrē uz 2016. gadu licences šobrīd ir 17 vienībām. Šīs komandas veido sastāvus, kuri piedalās visos pasaules tūres kalendārā esošajos velobraucienos. Tāpat tām ir iespēja startēt augstākās kategorijas un UCI 1.1 vienas dienas un 2.1  daudzdienu velobraucienos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušajā gadā pasaules tūrē no Latvijas sportistiem bija pārstāvēti divi riteņbraucēji – Gatis Smukulis aizstāvēja Katusha komandas krāsas, kamēr Aleksejs Saramotins startēja IAM Cycling sastāvā. Nākamajā sezonā Saramotins turpinās pārstāvēt esošo komandu, kamēr Smukulis noslēdza viena gada līgumu ar Kazahstānas vienību Astana.

Par lielu prieku Latvijas sporta sabiedrībai, kļuvis oficiāli zināms, ka visaugstākajā riteņbraukšanas līmenī pēc vairāk nekā desmit gadu pārtraukuma būs uzreiz trīs mūsu valsts pārstāvji. Divu gadu līgumu ar pazīstamo ASV vienību Cannondale – Garmin ir noslēdzis 24 gadus vecais carnikavietis Toms Skujiņš.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas