Skrējējs Bareiķis uzstāda jaunu Latvijas rekordu 50 kilometru skrējienā Ņujorkā

0 komentāri

Latvijas skrējējs Artūrs Bareiķis svētdien uzstādījis jaunu valsts rekordu Ņujorkā notikušajā 50 kilometru skrējienā.

Skrējienā pa Komseta parku Bareiķis finišu sasniedza pēc trim stundām, četrām minūtēm un 40 sekundēm, kas ir jauns neoficiālais Latvijas rekords. Karjeras laikā Bareiķis uzvarējis arī Edmontonas maratonā, bet pirms aptuveni gada viņš sāka publisku līdzekļu vākšanas kampaņu, lai varētu trenēties Kenijā un labāk sagatavotos šī gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Bareiķis ir Latvijas un ASV dubultpilsonis. Bareiķa personiskais rekords maratonā ir divas stundas, 25 minūtes un 16 sekundes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas