Šķēpmetējs Sirmais izcīna bronzu pasaules Universiādes sacensībās

0 komentāri

Latvijas šķēpmetējs Zigismunds Sirmais izcīnījis bronzas medaļu Dienvidkorejā notiekošās 28. pasaules Universiādes finālsacensībās.

Pirmajā mēģinājumā latvietis šķēpu aizmeta 79,37 metru tālumā, bet nākamajos piecos rezultātu uzlabot neizdevās. Tomēr sasniegtais rezultāts ir Sirmā šīs sezonas labākais rezultāts. Uzvaru ar 81,71 metru tālu metienu izcīnīja igaunis Tanels Lānmē, kamēr sudraba medaļu ieguva Taivānas sportists Šihfens Huans, kuram izdevās 81,27 metru tāls metiens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Finālsacensības vieglatlētikas sacensībās piektdien sasniedza Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze un trīssoļlēcēja Madara Apine. Mūze savā kvalifikācijas grupā ar 55,87 metrus tālu metienu bija otrā, bet kopumā uzrādīja trešo labāko rezultātu, kas latvietei ļāva sasniegt finālu. Tikmēr Apinei pirmie divi mēģinājumi trīssoļlēkšanā bija nesekmīgi, bet trešajā izdevās aizlēkt 13,21 metra tālumā, kas Latvijas sportistei deva 12.vietu. Zīmīgi, ka tādu pašu rezultātu sasniedza trīs sportistes.

Tikmēr pusfinālu 800 metru distancē sasniedza latviešu skrējējs Renārs Stepiņš, distanci veikdams minūtē un 51,08 sekundēs, savā priekšskrējienā ieņemot ceturto vietu. Tāpat pusfinālā iekļuva arī Pauls Ārents, kurš ar rezultātu minūte un 51,17 sekundes savā priekšskrējienā bija otrais.

Pusfināls notiks trīs skrējienos, kuros iekļuva trīs pirmo vietu ieguvēji no sešiem priekšskrējieniem, kā arī sešu labāko rezultātu īpašnieki no pārējiem sportistiem, kuri ierindojās zemāk par trešo pozīciju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas