Šķēpmetēja Mūze izcīna sudraba medaļu Eiropas ziemas kausā

0 komentāri

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze izcīnījusi sudraba godalgu Rumānijā notiekošajā Eiropas ziemas kausā mešanas disciplīnās.

Savā labākajā metienā Mūze rīku raidīja 61,26 metru attālumā, kas ir tikai par 71 centimetru tuvāk nekā viņas personiskais rekords. Latviete neilgu laiku bija šo sacensību līdere, taču noslēgumā pirmo vietu ieguva vāciete Kristīne Husonga, kura šķēpu aizmeta 61,80 metrus tālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūzei nedaudz pietrūka arī līdz Riodežaneiro olimpiskajam normatīvam, kas ir 62 metri. Sacensībās kopumā piedalījās 16 šķēpmetējas. Pērn Mūze šajās sacensībās bija sestā.

Svētdien šajās sacensībās iecerēts startēt arī Latvijas šķēpmetējiem vīriešu konkurencē – Patriks Gailums sacentīsies U-23 vecuma grupā, kamēr Zigismunds Sirmais to darīs starp pieaugušajiem. Sirmais Eiropas ziemas kausā uzvarējis trīs reizes, bet pērn viņš bija tikai desmitais.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas