Skandalozais peldētājs Felpss uzvar Santaklēras sacensību 200 metru tauriņstilā

0 komentāri

Leģendārais amerikāņu peldētājs Maikls Felpss uzvarējis ASV pilsētā Santaklērā notikušajās sacensībās 200 metru tauriņstilā. Felpss uzvaru izrāva peldējuma pēdējos 50 metros un finišu sasniedza pēc vienas minūtes un 57,26 sekundēm.

“Esmu ļoti apmierināts ar šīsdienas sacensībām. Viss noritēja tā, kā vēlējos,” savu startu komentēja Felpss, kurš pēc svētdienas sacensībām dosies trenēties uz Kolorado, lai gatavotos augustā gaidāmajam ASV čempionātam. Felpss, savās pirmajās sacensības pēc sešu mēnešu diskvalifikācijas par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, aprīļa vidū izcīnīja uzvaru 100 metru tauriņstilā.

Tomēr diskvalifikācijas dēļ viņam būtu jāizlaiž šogad Krievijā gaidāmais pasaules čempionāts. Neraugoties uz liegumu, Starptautiskā Ūdens sporta veidu federācija (FINA) vēlas sportistam izsniegt speciālu ielūgumu uz pasaules čempionātu.

Visu laiku titulētākais olimpietis Felpss 2012.gadā pēc Londonas Olimpiādes pavēstīja par karjeras beigām, tomēr pagājušā gada aprīlī atgriezās sacensību apritē. Karjeras laikā amerikānis ticis pie 18 olimpiskajām zelta, divām sudraba un divām bronzas medaļām. Felpss labojis padomju vingrotājas Larisas Latiņinas rekordu, kura savu karjeru noslēdza ar 18 godalgām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas