Satriecošā daiļslidotāja Kučvaļska pēc veiksmīgā Eiropas čempionāta viesojas Overtime TV

0 komentāri

1.februāra vakarā raidījumā Overtime TV Armands Puče, Valdis Valters un Guntis turpina par sportu stāstīt profesionāļiem, amatieriem un mājsaimniecēm saprotamā valodā, saucot lietas īstajos vārdos un parādot Latvijas sporta zvaigznes vēl neredzētos rakursos!

Overtime TV studijā viesojas daiļslidotāja Angelina Kučvaļska, kura tikko Eiropas čempionātā Bratislavā izcīnīja augsto 4.vietu. Angelina ļoti labi izpildīja izvēles programmu un tās beigās skatītāji cēlās kājās, aplaudējot jaunajai sportistei. Par Eiropas čempioni kļuva Jevgēņija Medvedeva, sudraba medaļu izcīnīja Jeļena Radionova, bet pie bronzas godalgas tika Anna Pogorilaja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Latvijas daiļslidotājas tālākie plāni ir piedalīšanās pasaules junioru čempionāts, kas no 14. līdz 20.martam notiks Ungārijas pilsētā Debrecenā, bet pēc tam Angelina dosies uz pasaules čempionātu pieaugušajiem, kas no 28.marta līdz 3.aprīlim notiks ASV pilsētā Bostonā.

Foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas