Saramotins pēc gada pārtraukuma kļūst par Latvijas čempionu grupas braucienā

0 komentāri

Par Latvijas čempionu šosejas riteņbraukšanas grupas braucienā svētdien pēc gada pārtraukuma kļuva Aleksejs Saramotins, titulu iegūstot jau septīto reizi karjerā.

Jau pašos sacensību pirmajos kilometros izveidojās dienas centrālais atrāviens, kurā bija desmit sportisti, ieskaitot profesionāli Tomu Skujinu un pagājušā gada valsts čempionu Andri Vosekalnu. Grupas pārsvars sasniedza arī četras minūtes, bet visilgāk tas turējās aptuveni trīs kilometru atstatumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neilgi pirms pēdējā apļa beigām atrāvienā devās Skujiņš, Emīls Liepiņš un Viesturs Lukševics, bet vēlāk otrais no viņiem atpalika. Vēl nepilnus 15 kilometrus pirms finiša līderu dueta pārsvars bija aptuveni 45 sekundes, tomēr viņi tika noķerti, tāpēc uz finišu devās septiņu sportistu grupa, bet 196,7 kilometrus garās distances finišā sekmīgākais bija Saramotins, kurš ikdienā pārstāv Šveices komandu IAM.

Finišā aiz Saramotina sekoja divi Rietumu-Delfin komandas braucēji Krists Neilands un Andris Smirnovs. Piektdien par Latvijas čempionu individuālajā braucienā jau piekto gadu pēc kārtas kļuva Gatis Smukulis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas