Samoilovs un Šmēdiņš zaudē pirmajā Maskavas Grand Slam posma izslēgšanas turnīra spēlē

1 komentārs

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien zaudēja jau pirmajā izslēgšanas turnīra spēlē Maskavā notiekošajā Grand Slam kategorijas posmā.

Sacensībās ar devīto numuru izliktie Latvijas sportisti ar rezultātu 1-2 (24:22, 20:22, 8:15) piekāpās austrāliešiem Izākam Kapam un Kristoferam Makhjū, kuriem ticis 23.numurs.

Līdz ar to Latvijas sportisti turnīru noslēguši ar dalītu 17.vietu, kas ir viņu sliktākais rezultāts kopš sezonas pirmā Grand Slam posma, kas martā risinājās Riodežaneiro. Savukārt pērn visas sezonas laikā Samoilovs un Šmēdiņš, startējot pārī, nevienās sacensībās nepalika tik zemu.

Mača pirmais sets ritēja punkts punktā līdz pašai tā izskaņai. Pirmās divas setbumbas bija austrāliešiem, tomēr Latvijas sportisti atņēma pretiniekiem serves priekšrocības un ar otro setbumbu pēc Samoilova bloka pielika punktu setam ar 24:22

Otrā seta ievadā Samoilovs un Šmēdiņš nokļuva iedzinējos ar 2:5, tomēr panāca pretiniekus un tehniskajā pārtraukumā jau devās, kad atradās vadībā ar 11:10. Latvijas sportisti ieguva pat divu punktu pārsvaru, tomēr vēlāk atkal jau bija iedzinējos ar 16:17 un setā piedzīvoja neveiksmi ar 20:22.

Izšķirošajā setā pēc Kapas bloka Latvijas sportisti nokļuva iedzinējos ar 4:6 un cīņa turpinājās līdzīgi līdz 8:10, tomēr seta beigās Samoilovs un Šmēdiņš pilnībā salūza, piedzīvojot neveiksmi ar 8:15.

1 komentārs

TOP komentāri

  • reflektants
    0

    reflektants

    epā...kā tad nu tā...???????????????????

    27.05.2016 19:28

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas