Samoilovs un Šmēdiņš zaudē Jūrmalas Masters turnīra pusfinālā un cīnīsies par bronzu

Pēdējo divu gadu pasaules pludmales volejbola ranga spēcīgākais duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters posma pusfināla mačā piekāpās itāļiem Paolo Ingroso un Mateo Ingroso. Aizvadītajā duelī ar otro numuru izliktie Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 0-2 (19:21, 18:21) zaudēja itāļiem, kuriem turnīrā ticis 11.numurs.

Pirmā seta sākumā Samoilovs/Šmēdiņš sīvi cīnījās, taču seta beigas aizvadīja, esot iedzinējos ar diviem-trim punktiem. Arī otrā seta sākums bija līdzīgs, kad Latvijas duets atkal bija iedzinējos ar 10:12. Tiesa, pēc tam Samoilovs/Šmēdiņš pamanījās lauzt spēles gaitu un panāca neizšķirtu (14:14). Bet seta beigās atkal veiksmīgāks bija itāļu duets, kas pēc dažām veiksmīgāk izspēlēm svinēja uzvaru ne tikai setā ar 21:18, bet arī visā mačā.

Plkst.15 svētdien Latvijas duets cīnīsies par bronzas medaļām, spēkojoties ar sacensību galvenajiem favorītiem Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu no Polijas, kas pusfinālā piekāpās ar ceturto numuru izliktajam Francijas pārim Jusefam Krū un Eduāram Roulendsonam.

Kā ziņots, ceturtdaļfinālā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 (16:21, 21:19, 15:12) pieveica citu Latvijas pāri Mārtiņu Pļaviņu un Hermanu Egleskalnu.

Apakšgrupu turnīrā piektdien trīs Latvijas pāri izcīnīja pa divām uzvarām divās spēlēs, nezaudējot nevienā setā, turklāt sestdienas ievadā viņi visi pārvarēja arī astotdaļfināla kārtu. Tomēr ceturtdaļfinālā ar 21.numuru izliktie Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs ar 1-2 (21:17, 17:21, 13:15) piekāpās Krū un Roulendsonam, bet ar 23.numuru izliktie Pļaviņš un Egleskalns ļoti aizraujošā cīņā ar 1-2 (21:16, 19:21, 12:15) piekāpās Samoilovam ar Šmēdiņu.