Samoilovs un Šmēdiņš iekļūst Eiropas čempionāta pusfinālā

0 komentāri

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:18, 24:22) uzvarēja Spānijas pāri Pablo Ereru un Adriansu Gaviru, un iekļuva turnīra pusfinālā.

Erera un Gavira ir 2013.gada Eiropas čempioni. Pirms diviem gadiem finālā spāņi apspēlēja tieši Samoilovu un Šmēdiņu. Šoreiz Latvijas volejbolistiem izdevās revanšēties. Pusfinālā Latvijas pāris tiksies ar holandiešiem Aleksandru Brūveru un Robertu Mēvsenu. Otrajā pusfinālā vēl viens Nīderlandes pāris Kristians Varenhorsts un Reiners Numerdors spēlēs ar Itālijas volejbolistiem Aleksi Ranjēri un Adrianu Karambulu, kurus Samoilovs un Šmēdiņš uzvarēja grupas turnīrā.

Ceturtdaļfinālā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 sestdien uzvarēja Aleksanderu Valkenhorstu un Štefanu Vindšeifu. Grupu turnīra pirmajā spēlē Samoilovs un Šmēdiņš trešdien ar rezultātu 2-0 uzvarēja Austrijas pāri Aleksandru Hūberu un Robinu Zeidlu, bet ceturtdien ar rezultātu 2-0 apspēlēja Spānijas volejbolistus Fransisko Alfredo Marko un Kristiānu Garsiju. Grupu turnīra pēdējā mačā Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-0 uzvarēja itāļus Aleksi Ranjēri un Adrianu Karambulu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas