Samoilovs un Šmēdiņš cīnīsies par Ķīnas posma medaļām

1 komentārs

Latvijas vadošie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš piektdien bez nopietnas pretestības iekļuva Ķīnas pilsētā Fudžou notiekošā Pasaules kausa Open kategorijas turnīra pusfinālā.

Samoilovs ar Šmēdiņu, kuri turnīrā ir izlikti ar ceturto numuru, sāka ceturtdaļfināla maču pret Krievijas duetu Ņikitu Ļjaminu un Dmitriju Barsuku, kam ticis 24.numurs, bet pirmajā setā pretinieki no cīņas izstājās. Latvijas sportistiem tika fiksēta uzvara ar rezultātu 2-0 (21:2, 21:0), bet spēle ilga trīs minūtes.

Labāko četru pāru skaitu Pasaules kausa sacensībās kāds no Latvijas duetiem sasniedzis pirmoreiz šosezon. Pirms tam piektdien astotdaļfinālā Samoilovs un Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:18, 21:12) pārspēja citu Latvijas duetu Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu. Līdz ar zaudējumu ar 16.numuru izliktie Pļaviņš un Regža turnīru noslēdza dalītā devītajā vietā.

Tā kā Samoilovs/Šmēdiņš apakšgrupu turnīrā izcīnīja trīs uzvaras trijās spēlēs, viņi ieņēma pirmo vietu grupā un izslēgšanas spēles sāka no astotdaļfināla. Tikmēr Pļaviņš/Regža grupā tika pie viena panākuma trijos mačos un izslēgšanas cīņas sāka no pirmās kārtas, kurā piektdien ar 2-0 (21:17, 21:15) pārspēja ar 19.numuru izliktos Sebastianu Fuksu un Štefanu Vindšeifu.

Savukārt trešais Latvijas pāris Rihards Finsters un Edgars Točs sacensības iesāka vēl no kvalifikācijas, pamatturnīrā bija izlikti ar 26.numuru, bet tajā zaudēja visos trijos mačos un izslēgšanas turnīru nesasniedza.