Samoilovam un Šmēdiņam ceturtā vieta Pasaules kausa posmā

0 komentāri

Latvijas vadošie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien piedzīvoja divus zaudējumus un ceturtajā vietā noslēdza Ķīnas pilsētā Fudžou notiekošo Pasaules kausa Open kategorijas turnīru.

Samoilovs ar Šmēdiņu, kuri turnīrā bija izlikti ar ceturto numuru, vispirms pusfinālā ar rezultātu 0-2 (19:21, 13:21) piekāpās sacensību galvenajiem favorītiem amerikāņiem Filam Dalhauzeram un Nikolasam Lusenam no ASV, kuri ir izlikti ar pirmo numuru.

Savukārt cīņā par trešo vietu Latvijas sportisti ar 1-2 (21:17, 19:21, 12:15) zaudēja 2013.gada Eiropas čempioniem Pavlo Erreram un Adrianam Gaviram no Spānijas, kuriem sacensībās bija piektais numurs.

Maču daudz apņēmīgāk iesāka Latvijas sportisti, pirmajā setā iegūstot drošu vadību. Kaut spāņi vēl pietuvojās līdz 15:17, pēc pusminūtes pārtraukuma 21:17. Otrā seta ievadā Samoilovs un Šmēdiņš nokļuva iedzinējos pat ar trim punktiem, tomēr līdz tehniskajam pārtraukumam spēja pietuvoties līdz 10:11. Seta otrā puse ritēja punkts punktā, tomēr ilgstoši punkta vadību spēja saglabāt spāņi, kuri, iegūstot pirmo setbumbu, to arī spēja realizēt, kad bloķēja Šmēdiņa sitienu.

Trešajā setā spēles norises vietā jau bija sācies spēcīgs lietus. Ja seta ievadā vadību ieguva Samoilovs un Šmēdiņš, tā vidū spāņi viņus panāca un jau aizgāja priekšā, vēlāk arī svinot uzvaru.

Samoilovs un Šmēdiņš spāņiem zaudēja jau trešajā savstarpējā cīņā pēc kārtas. Savā pusfinālā Errera un Gavira ar 1-2 (21:17, 14:21, 13:15) piekāpās itāļiem Paolo Nikolai un Danielem Lupo, kuriem ir devītais numurs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas