RTU/Robežsardze vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempionu titula nosargāšanas

0 komentāri

Pašreizējie valsts čempioni RTU/Robežsardze trešdien nonāca vairs tikai viena panākuma attālumā no Schenker Latvijas vīriešu volejbola čempionāta titula nosargāšanas. Finālsērijas otrajā mačā RTU/Robežsardze izbraukumā ar 3-2 (22:25, 25:21, 14:25, 25:13, 15:12) spraigā cīņā pārspēja Biolars/Jelgava.

Pēc sīvi aizvadītajiem pirmajiem diviem setiem, kurā komandas uzvaras dalīja uz pusēm, jelgavnieki trešajā setā guva salīdzinoši pārliecinošāku panākumu ar 25:14. Tiesa, pašreizējie valsts čempioni no Rīgas nepalika atbildi parādā, nākamo setu uzvarot ar 25:13 un maču novedot līdz izšķirošajam – piektajam – setam. To labāk iesāka Biolars/Jelgava, izvirzoties vadībā ar 4:0, taču RTU/Robežsardze ātri vien atguva iekavēto un panāca izlīdzinājumu. Tomēr seta galotnē pārliecinošāku sniegumu demonstrēja rīdzinieki, gūstot jau otro uzvaru finālsērijā.

RTU/Robežsardze rindās šajā mačā 21 punktu guva Edgars Točs, bet 18 pievienoja Toms Vanags. Tikmēr Biolars/Jelgava sastāvā 21 punktu guva Andrejs Baburovs, kamēr ar 12 izcēlās Matīss Gabduļļins. Sērijā līdz trim uzvarām vadībā ar 2-0 atrodas RTU/Robežsardze, bet finālsērijas trešais mačs sestdien notiks Rīgā.

Arī pērn šīs abas komandas tikās finālā, kad uzvaru ar 3-1 izcīnīja RTU/Robežsardze. Iepriekš pusfinālā RTU/Robežsardze sērijā līdz trim uzvarām ar 3-0 pārspēja Daugavpils Universitāti (DU), bet Biolars/Jelgava ar tādu pašu rezultātu pieveica Poliurs/Ozolnieki komandu.

Savukārt duelī par trešo vietu DU sestdien ar 3-2 (31:29, 14:25, 25:22, 22:25, 18:16) izbraukumā uzveica Poliurs/Ozolnieki komandu, sērijā līdz diviem panākumiem izvirzoties vadībā ar 1-0. Sērijas nākamā cīņa notiks sestdien Daugavpilī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas