Rastorgujevam 13.vieta PK noslēdzošā posma iedzīšanā

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Krievijas pilsētā Hantimansijskā izcīnīja 13.vietu Pasaules kausa sezonas noslēdzošā, devītā, posma 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās.

Pēc devītās vietas sprintā iedzīšanas distanci Rastorgujevs iesāka ātri un pirmajā aplī slēpojumā bija trešais veiklākais, bet tas neliedza guļus aizvērt pirmos piecus mērķus un pakāpties uz astoto pozīciju. Otro apli Rastrogujevs jau slēpoja lēnāk, bet atkal aizvēra visus piecus mērķus un pēc pusdistances jau bija septītais, tiesa, pirmais sešinieks bija patālāk. Arī trešajā šaušanā Rastorgujevs šāva nedaudz lēnāk par konkurentiem, bet nopelnīja vienu soda apli un pēc tās bija atkāpies uz desmito pozīciju, bet vēl viens soda aplis arī ceturtajā šaušanā lika atkrist ārpus pirmā desmitnieka. Tomēr pēdējos kilometros viņš, apsteidzot divus konkurentus, izrāva 13.vietu.

Kā zināms, Rastorgujevs piektdien pieļāva vienu kļūdu un izcīnīja devīto vietu desmit kilometru sprinta sacensībās. Uzvaru izcīnīja Eberhards, bet otro un trešo vietu ieguva Vācijas biatlonisti – Šemps uzvarētājam zaudēja vien 1,1 sekundi, bet Arnds Peifers 23 sekundes. Savukārt Rastorgujevs ar 394 punktiem pirms sezonas noslēdzošā starta pakāpies uz 20.vietu.