Pludmales volejbolisti Pļaviņš un Regža kvalificējas Irānas Open turnīra izslēgšanas spēlēm

0 komentāri

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža trešdien Irānā ar zaudējumu noslēdza jaunās sezonas pirmā Pasaules kausa izcīņas Open kategorijas posma apakšgrupu kārtu, taču iekļuva izslēgšanas spēlēs.

Latvijas sportisti, kuriem turnīrā piešķirts sestais numurs, ar 0-2 (14:21, 19:21) zaudēja apakšgrupas uzvarētājiem Oļegam Stojanovskim un Artjomam Jarzutkinam no Krievijas, kuri turnīrā izlikti ar 11.numuru.

Pļaviņš ar Regžu vispirms ar 2-0 (21:18, 21:19) uzvarēja ķīniešus Likedzjanu Ha un Dzjaņu Bao, kuriem turnīrā bija piešķirts 27.numurs, bet pēc tam ar 0-2 (16:21, 11:21) negaidīti pārliecinoši piekāpās norvēģiem Mortenam Kvamsdālam un Kristianam Sandlī Sērumam, kuriem turnīrā ir 22.numurs.

FOTO: Pļaviņš un Regža Irānas Open turnīrā

Apakšgrupu kārtu Latvijas duets noslēdza ar vienu panākumu trīs mačos, kas četru komandu konkurencē deva trešo vietu un ļāva iekļūt izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā. Par apakšgrupas uzvarētājiem kļuva Stojanovskis/Jarzutkins, kuri uzvarēja visos trīs mačos, otrie ar divām uzvarām palika Kvamsdāls/Sērums, bet pēdējie palika ķīnieši, kuri zaudēja visos trīs mačos.

Pamatturnīrā piedalījās 32 pāri, kas sākumā sadalīti astoņās apakšgrupās. Izslēgšanas spēlēs iekļuva katras grupas trīs labākie dueti, turklāt pirmās vietas izcīnījušajām komandām pirmā kārta būs brīva.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā Pļaviņam un Regžam pretiniekos ielozēja ar otro numuru izlikto Meksikas pāri Huanu Virgenu un Lombardo Ontiverosu. Šai spēlei bija plānots notikt trešdienas pēcpusdienā, tomēr spēcīgas vētras dēļ tā pārcelta uz ceturtdienas rītu. Zīmīgi, ka meksikāņi pašlaik olimpiskajā rangā ir pēdējie no tiem, kas kvalificētos Olimpiādei, ja atlase noslēgtos šobrīd.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas