Pludmales volejbolistes Graudiņa un Ņečiporuka spēlēs Eiropas U18 čempionāta pusfinālā

Eiropas U18 čempionātā pludmales volejbolā ar pirmo numuru izliktās latvietes Tīna Laura Graudiņa un Paula Nikola Ņečiporuka ar 2-1 (19:21, 21:15, 15:10) uzvarēja nīderlandietes Niku Dālderopu un Anki van Āsu un iekļuva turnīra pusfinālā. Neviens no Latvijas puišu pāriem pusfinālā neiekļuva.

Ceturtdaļfināla pirmajā setā Graudiņa/Ņečiporuka galotnē piekāpās pretiniecēm ar 19:21. Otro setu Latvijas pāris uzvarēja ar 21:15. Izšķirošajā trešajā setā Graudiņa/Ņečiporuka esot vadībā ar 9:5 ļāva Dālderopai/van Āsai panākt izlīdzinājumu 9:9, taču, Graudiņai vairākas reizes pārliecinoši nospēlējot blokā, latvietes izcīnīja uzvaru 15:10 un iekļuva pusfinālā.

Latvijas puišu pāris Mihails Samoilovs un Aleksandrs Nasonovs ceturtdaļfināla mačā ar 0-2 (15:21, 14:21) pārliecinoši zaudēja lietuviešiem Audrjum Kņasam un Aurimam Mazuram.