Pļaviņš un Regža iekļūst Longbīčas Grand Slam turnīra pamatsacensībās

0 komentāri

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža otrdien ASV ar divām izcīnītām uzvarām kvalifikācijā nodrošināja sev vietu Pasaules tūres posma Longbīčas Grand Slam turnīra pamatsacensībās, kurās trešdien dalību sāks arī Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Pļaviņš/Regža, aizvadot pirmo kopīgo Pasaules tūres posmu, kvalifikācijā bija izlikti ar 7. numuru, un naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika aizvadīja divas veiksmīgas spēles. Pirmajā kārtā Latvijas duets salīdzinoši viegli ar 2-0 (21-13, 21-19) uzvarēja mājiniekus Hadsonu Beitsu/Džeimsu Drostu, taču otrajā un izšķirošajā kvalifikācijas kārtā Pļaviņš/Regža krietni grūtākā spēlē ar 2-1 (21-17, 23-25, 15-11) 53 minūšu laikā pārspēja Alekseju Sidorenko/Aleksandru Djačenko  no Kazahstānas.

Pļaviņš/Regža iekļuva pamatturnīra 32 duetu vidū, kur būs izlikti ar 29. numuru, kamēr Samoilovs/Šmēdiņš pamatsacensībās ir izlikti ar 6. numuru. Pļaviņš/Regža jūnijā uzvarēja I Eiropas spēlēs Baku (Azerbaidžāna), bet augusta sākumā bija 4. vietā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters turnīrā Bīlē (Šveice). Sezonas pirmo pusi Pļaviņš spēlēja kopā ar Hermanu Egleskalnu, bet Regžas partneris bija Armands Āboliņš.

Grupu kārtā Pļaviņš/Regža spēļu secībā tiksies ar Evandru/Pedru Solbergu no Brazīlijas, kā arī diviem Polijas duetiem – Gžegožu Fijaleku/Mariušu Prudelu un Mihalu Kadziolu/Jakubu Salankeviču. Savukārt Samoilovs/Šmēdiņš trešdien mērosies spēkiem ar Fransisko Marko/Kristianu Garsiju no Spānijas, bet ceturtdien spēlēs pret Volkanu Gogtepi/Muratu Giginoglu no Turcijas un Džonatanu Erdmanu/Kaju Matisiku no Vācijas.

Katras grupas uzvarētāji uzreiz iekļūs izslēgšanas spēļu otrajā kārtā – astotdaļfinālā, grupu otrās un trešās vietas ieguvēji tiks izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, bet grupu vājākajām komandām turnīrs būs noslēdzies.

Longbīčā risinās ceturtais no pieciem šosezon ieplānotajiem Grand Slam turnīriem, kura balvu fonds ir 800 000 ASV dolāru liels. Pirmie trīs posmi notika Maskavā (Krievija), kur Samoilovs/Šmēdiņš ieņēma dalītu 9. vietu, Sentpītersbergā (ASV), kur viņi nestartēja, un Jokohamā (Japāna), kur iepriekšējo divu gadu pasaules ranga līderi arī ieņēma dalītu 9. vietu. Vēl viens Grand Slam posms risināsies nākamajā nedēļā Olštinā (Polija).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas