Pazīstamais britu skrējējs Ko pārspēj Bubku un kļūst par IAAF prezidentu

0 komentāri

Par Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) prezidentu kļuvis britu skriešanas leģenda Sebastians Ko. Bijušais sportists balsojumā no nacionālajām federācijām saņēma 115 balsis, bet viņa vienīgais konkurents, leģendārais ukraiņu kārtslēcējs Sergejs Bubka tika pie 92 balsīm.

Ko 1980. un 1984. gada olimpiskajās spēlēs triumfēja 1500 metru skrējienā un viņam 16 gadus piederējis pasaules rekords 800 metru distancē. Iepriekš viņš bija IAAF viceprezidents un sekmīgi darbojās Londonas olimpisko spēļu orgkomitejas priekšsēdētāja amatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms vēlēšanām Bubkas un Ko izredzes tikt ievēlētam par jauno IAAF prezidentu vērtēja par līdzvērtīgām. Jaunais prezidentu izraudzīja organizācijas kongresā, vēlēšanās piedaloties vairāk nekā 200 nacionālajām federācijām. Kā informē aģentūra LETA, Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) vēlēšanās savu balsi atdeva par Bubku, kura programma esot bijusi krietni nozīmīgāka un pamatotāka.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas