Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs jauno sezonu sāk ar uzvaru

0 komentāri

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs sestdien izcīnīja uzvaru Altenbergas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas pirmajā posmā, bet viņa vecākais brālis Tomass Dukurs palika piektajā pozīcijā.

Pēc pirmā brauciena brāļiem Dukuriem bija attiecīgi trešā un ceturtā vieta, bet otrajā braucienā M.Dukurs uzrādīja labāko laiku un izcīnīja uzvaru. Pirmo braucienu lieliski veica krievu sportisti – līderis ar 56,24 sekundēm ir Aleksandrs Tretjakovs, kuram 0,12 sekundes zaudē Ņikita Tregubovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Martins Dukurs līderim zaudēja 0,23 sekundes, kas deva trešo vietu, bet Tomass Dukurs pirmajā braucienā bija vēl par 0,14 sekundēm lēnāks un ieņēma ceturto vietu.

Savukārt otrajā braucienā, kad tieši uz labāko sportistu braucieniem sāka snigt, Martins Dukurs uzrādīja ātrāko rezultātu un summā apsteidza Tretjakovu par nieka 0,03 sekundēm, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Tregubovs, kurš zaudēja 0,34 sekundes.

Savukārt Tomass Dukurs otrajā braucienā uzrādīja vien sesto rezultātu, bet summā guva piekto vietu, savam brālim zaudējot 0,63 sekundes.

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs kļuvis par Pasaules kausa ieguvēju jau sešas sezonas pēc kārtas. Pagājušajā sezonā viņš uzvarēja sešos no astoņiem Pasaules kausa etapiem, bet pārējās divas reizes palika otrais. Tāpat viņš trešo reizi karjerā triumfēja pasaules čempionātā. M.Dukurs uzvarējis pēdējos sešos Eiropas čempionātos.

Tikmēr Tomass Dukurs pērnajā sezonā pirmajos trijos etapos bija otrais aiz sava jaunākā brāļa, bet atlikušajos piecos posmos tikai reizi tika pirmajā trijniekā. Tomēr Pasaules kausa kopvērtējumā viņš trešo reizi pēc kārtas guva otro vietu. Altenbergas posmā pagājušajā sezonā brāļi Dukuri izcīnīja dubultuzvaru.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas