Mūsu paraolimpietis Snikus kāpj uz goda pjedestāla svarīgās sacensībās

0 komentāri
Mūsu paraolimpietis Snikus kāpj uz goda pjedestāla svarīgās sacensībās
Foto: LETA

Latvijas paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus pagājušajā nedēļā Nīderlandē notikušajās Riodežaneiro paraolimpisko spēļu atlases sacensībās kāpa uz goda pjedestāla.

Snikum sekmīgākās bija pirmajā dienā notikušās komandu sacensības, kurās Snikus startēja ārpus ieskaites. Viņš 1A medicīnas grupā tika pie 70,14% un izcīnīja trešo vietu. Pēc tam individuālajā distancē Snikus ar 68,33% ieņēma sesto vietu, bet brīvā stila sacensībās, kurā piedalījās tikai labākie sportisti, viņš tika pie 70,5%, kas deva ceturto vietu.

Snikus sacensībās startēja ar zirgu King of the Dance. Kaut jau pērn aprīlī tika vēstīts, ka Snikus ir kvalificējies Riodežaneiro paraolimpiskajām spēlēm, Latvijas Paralimpiskā komiteja ziņo, ka šīs sacensības bija izsludinātas papildus, un sportistam tās bija jāapmeklē obligāti, lai saglabātu rangā pietiekami augstu vietu.

FOTO: Latvijas paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus

Līdz maija beigām kvalifikācijas normatīvus izpildīt plāno arī riteņbraucējs Oskars Gailišs un loka šāvējs Gints Jonasts. Savukārt vieglatlētiem Edgaram Kļaviņam, Taigai Kantānei, Ingrīdai Priedei un Dmitrijam Silovam izšķirošās sacīkstes būs maijā Itālijā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas