Palameikai vēsturisks triumfs prestižajā Dimantu līgas posmā Londonā

0 komentāri

Piektdien un sestdien Londonā norisinājās IAAF Dimanta līgas vienpadsmitā posma sacensības. Programmā bija arī šķēpa mešana sievietēm – ar Madaras Palameikas līdzdalību. Dimanta līgā Madara startēja ceturto reizi šogad un vispār 23.reizi kādā no tās posmiem. Pirmo reizi tika svinēta uzvara ar 65.01m tālu metienu.

Jau pirmajā metienā Madaras šķēps aizlidoja 61,91 m – otrā aiz Sunetes Viljoenas (DĀR) – 62,20 m. Otrais metiens jau bija tuvāks – tikai 59,50 m un garām aizgāja vēl četras metējas ar pasaules rekordisti Barboru Špotakovu priekšgalā – 65,00 m. Tomēr Madaras trešais metiens bija varens – 65,01 m! Visi trīs finālmetieni Madarai netika ieskaitīti, bet arī sāncenses savu pulveri jau bija izšāvušas. Šī bija Latvijas rekordistes (66,15 m) pirmā lielā uzvaraDimanta līgā ar otro labāko rezultātu viņas šķēpmetējas karjerā. Tiesa, līdz šim ir bijušas trīs trešās vietas – 2015.g. Jūdžinā, 2014.g. Ņujorkā un 2012.g.Parīzē. Savukārt divkārt Dimanta līgā uzvarējis ir Vadims Vasiļevskis – 2012.g. Jūdžinā un 2008.g. Romā (Zelta līgā).

Aiz Madaras un Barboras trešajā vietā Kimberlija Maikla (Austrālija) – 63,39 m, tālāk Sunete Viljoena (DĀR) – 63,14 m,Kara Vingera (ASV) – 62,91 m un Goldija Saijersa (Lielbritānija) – 62,09 m. Kopērtējumā aiz B.Špotakovas (7 punkti), Madara kopā ar S.Viljoenu dala otro vietu ar 5 punktiem.Savukārt pasaules labāko rangā viņa ir septītajā vietā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas