OVERTIME TV: Ikauniece-Admidiņa par Pekinas bronzu un vīra atbalstu

0 komentāri

14. septembra vakarā raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta vietu ieņēmušā Jāņa Skuteļa viesojās pasaules čempionātā vieglatlētikā Pekinā bronzas medaļu izcīnījusī septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa!

Overtime TV studijā kopā ar Lauru bija Pekinas bronzas medaļa un kaķīte Lia. Vasara Laurai izdevās salīdzinoši stresaina – trijos startos trīs reizes tika laboti Latvijas rekordi, turklāt Pekinā mūsu vieglatlētikas princesei izdevās kļūt par trešo labāko vieglatlēti pasaulē!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto: Laura Ikaunice-Admidiņa Pekinā izcīna bronzu pasaules čempionātā vieglatlētikā

Laurai ir svarīgi, lai arī sacensībās līdzi būtu vīrs Rolands Admidiņš. Nepiepildījās daudzu cilvēku bažas, ka laulības var pārvilkt krustu lielajam sportam, kam apliecinājums ir Pekinas bronza. Rolands ir fizioterapeits, un arī viņam pienākas nopelni par Lauras panākumiem vieglatlētikas stadionos!

Video: Overtime TV studijā Laura Ikauniece-Admidiņa

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas