Ostapenko uzvar čehieti Plīškovu un sasniedz Katovices WTA turnīra ceturtdaļfinālu

Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko Katovices International sērijas tenisa turnīra otrās kārtas mačā trešdien ar rezultātu 6-3, 6-4 uzvarēja Čehijas tenisisti Kristinu Plīškovu. Līdz ar to Ostapenko trešo reizi karjerā sasniegusi WTA raudzes sacensību ceturtdaļfinālu.

Pirmajos trijos savas serves geimos Ostapenko kopā zaudēja tikai vienā izspēlē, bet pati reizi lauza pretinieces servi, iegūstot vadību. Ļoti smags bija septītais geims, kurā rezultāts “vienādi” bija septiņas reizes un Plīškova tika pie divām breikbumbām, tomēr Ostapenko noturēja savu servi un brīdi vēlāk noslēdza pirmo setu savā labā ar rezultātu 6-3.

Otrajā setā ļoti garš bija trešais geims, tomēr šoreiz Plīškovai izdevās izmantot ceturto no breikbumbām un lauzt Latvijas tenisistes servi. Jau nākamajā geimā Ostapenko atspēlējās, bet pēc tam sportistes ar breikiem apmainījās arī septītajā un astotajā geimā. Tomēr desmitajā geimā pie pretinieces serves Ostapenko uzvarēja visās izspēlēs, kas automātiski arī nozīmēja panākumu mačā.

Ceturtdaļfināla sasniegšana Ostapenko devusi 60 WTA ranga punktus, bet cīņā par vietu pusfinālā viņa tiksies ar Šveices pārstāvi Viktoriju Golubiču vai Tīmeu Babošu no Ungārijas. Viņas savā starpā spēkosies vien ceturtdien.