Olimpiskajai čempionei augstlēkšanā pozitīvas atkārtotās Pekinas spēļu dopingu proves

0 komentāri

Londonas olimpisko spēļu čempionei augstlēkšanā Annai Čičerovai no Krievijas konstatēts dopings, kad vēlreiz tika pārbaudītas viņas nodotās analīzes 2008.gada Olimpiādē Pekinā, pavēstījis sportistes treneris Jevgēņijs Zagoruļko.

“Pirms trim dienām Anna saņēma ziņojumu, ka viņas vēlreiz pārbaudītās analīzes, kas tika nodotas Pekinas olimpisko spēļu laikā, bija pozitīvas,” sarunā ar aģentūru TASS sacīja Zagoruļko. Iepriekšējā nedēļā Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) ziņoja, ka 31 sportistam sešos sporta veidos bijušas pozitīvas atkārtoti pārbaudītās analīzes no 2008.gada Pekinas olimpiskajām spēlēm, bet tagad viņiem draud diskvalifikācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā uzsvēra SOK, nevienam no viņiem nebūs tiesību piedalīties gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs. Līdz ar to 33 gadus vecā Čičerova tajās nevarēs aizstāvēt savu čempiones titulu. Savukārt 2008.gada olimpiskajās spēlēs Čičerova izcīnīja bronzas medaļu. SOK arī atklāja, ka drīz būs zināmi rezultāti 250 atkārtotām pārbaudēm, kas ņemtas 2012.gada Londonas olimpiskajās spēlēs. Šie visi testi veikti sportistiem, kas varētu piedalīties arī Riodežaneiro Olimpiādē.

Sistemātisko dopinga pārkāpumu dēļ Krievijas vieglatlēti šobrīd ir diskvalificēti no starptautiskām sacensībām, turklāt viņiem draud liegums piedalīties Riodežaneiro Olimpiādē. Lēmumu šajā jautājumā Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) paziņos nākammēnes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas