Nedēļas nogalē notiek pirmie divi vieglatlētikas Dimanta līgas posmi

0 komentāri

Jau šīs nedēļas nogalē risināsies pirmie divi posmi vieglatlētikas Dimanta līgā. Piektdien, 15.maijā Katarā, Dohas Qatar SC stadionā, un svētdien, 17. maijā Ķīnā, Šanhajas stadionā pasaules labākie vieglatlēti aizvadīs pirmās divas sacensības.

Pavisam Dimantu līgā, kas pastāv kopš 2010. gada (pirms tam kopš 1998. gada bija Zelta līga), šogad būs 14 posmi un sezona noslēgsies ar finālu Karaļa Boduēna stadionā Beļģijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pirmsolimpiskā sezona ir īpaši interesanta un vieglatlētika nav izņēmums – Dohā un Šanhajā startēs gan vairāki olimpiskie un pasaules čempioni, gan Eiropas čempioni, gan šā gada Pasaules čempionāta uzvarētāji telpās, gan jaunie talanti, kuri sevi sāka pieteikt pagājušajā sezonā un turpinās to darīt tagad. Žēl, ka pleca traumas dēļ Dohā nebūs pasaules labākā kārtslēcēja Reno Lavilenī (Francija), toties būs, piemēram, olimpiskā čempione un triju pēdējo pasaules čempionātu uzvarētāja tāllēkšanā amerikāniete Britnija Rīze, kā arī sezonas līdere, viņas tautiete Tiana Bartoleta. Trīssoļlēkšanas sektorā atgriezīsies francūzis Tedijs Tamgo, bet Šanhajā, piemēram, redzēsim jaunāko olimpisko spēļu čempionu 400 m distances vēsturē Džeimsu Kirali no Grenādas. Nav vērts turpināt uzskaitīt, ir vienkārši jāskatās, jo Dimanta līgas sacensības rit tikai divas stundas un šajā laikā katrā no 14 posmiem būs iespēja redzēt visīstākos sporta karalienes dimantus.”

Dimanta līga kanālā VSB:

Sestdien, 16.maijā

00:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Doha.

Svētdien, 17.maijā

14:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Šanhaja.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas