Nakoņečnijs: Cenšos darīt visu iespējamo, lai attaisnotu uz mani liktās cerības

0 komentāri

Pilsonību saņēmušais modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs ar ģimeni vēlas kļūt par daļu no Latvijas, būt noderīgs valstij un strādāt tās labā, pēc pilsoņa pases saņemšanas aģentūrai LETA atklāja atlēts.

Oktobra vidū ukrainim Nakoņečnijam par īpašiem nopelniem valsts labā piešķīra Latvijas pilsonību, bet otrdien viņš svinīgā ceremonijā saņēma pasi. “Esmu ļoti laimīgs. Paldies visiem, kuri mani atbalstīja. Paldies, Latvijas Modernās pieccīņas federācijai, tās prezidentam Jānim Liepiņam, valdes loceklim Andrim Feldmanim un trenerim Mihailam Jefremenko. Ir sācies jauns posms manā dzīvē. Esmu atvēris sev jaunas iespējas. Tāpat esmu pateicīgs Saeimai par atbalstu, ka tā deva man iespēju nodarboties ar lietu, ko mīlu. Cenšos darīt visu iespējamo, lai attaisnotu uz mani liktās cerības,” pēc Latvijas pilsoņa pases saņemšanas iespaidos dalījās Nakoņečnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Ruslans Nakoņečnijs oficiāli kļūst par Latvijas pilsoni

“No brīža, kad ierados Latvijā, līdz dienai, kad saņēmu pilsonību, bijis ļoti interesants ceļš. Man patīk šī valsts, patīk Latvijas cilvēki. Kad pirmo reizi ierados Latvijā, bija tāda iekšējā nojauta, ka palikšu šeit. Viss iet savu gaitu, un esmu laimīgs, ka tas notiek uz labu, ka manā dzīvē ir pozitīvas pārmaiņas,” teica Nakoņečnijs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas