Mogo-RTU/Rockets florbolisti sasniedz Latvijas čempionāta finālu

Regulārajā sezonā uzvarējusī Mogo-RTU/Rockets vienība sestdien uzvarēja Latvijas vīriešu florbola čempionāta pusfināla sērijas izšķirošajā – septītajā – spēlē, tādejādi sasniedzot turnīra finālu.

Pusfināla sērijas izšķirošajā mačā Mogo-RTU/Rockets savā laukumā ar 11:4 sagrāva Lielvārdes vienību, sērijā līdz četriem panākumiem gūstot virsroku ar 4-3.

Tiesa, dueļa 26.minūtē Lielvārde jau bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, taču cīņas turpinājums tai bija pagalam nesekmīgs, jo līdz 55.minūtei Mogo-RTU/Rockets pamanījās gūt desmit vārtus pēc kārtas, kas arī izšķīra cīņas likteni.

Uzvarētāju sastāvā ar diviem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Atis Blinds, kamēr Lielvārdes labā divus vārtus iemeta Ervīns Torsters.

Par pirmajiem finālistiem pirms nedēļas kļuva pašreizējie valsts čempioni Cēsu alus/Lekrings, kas sērijā ar 4-1 pārspēja Kocēnu Rubenes vienību.