Mogo-RTU/Rockets florbolisti ar pārliecinošu uzvaru iekļūst Latvijas čempionāta finālā

Mogo-RTU/Rockets florbolisti sestdien ar pārliecinošu uzvaru pār Ulbroka/Masters komandu iekļuva Elvi florbola līgas finālā, kur tiksies ar Lielvārdi.

Pusfināla sērijas sestajā spēlē Mogo-RTU/Rockets savā laukumā pretiniekus sagrāva ar 9:1 (2:0, 3:0, 4:1), sērijā līdz četrām uzvarām svinot panākumu ar 4-2.

Uzvarētājiem trīs vārtus guva Jānis Jansons, divas reizes pretiniekus pārspēja Gvido Lauga, bet četrus rezultativitātes punktus par vieniem gūtiem vārtiem un trīs piespēlēm nopelnīja Henrijs Uzraugs. Savukārt pretinieku labā goda vārtus iemeta Kaspars Šķēls.

Mogo-RTU/Rockets jau spēles sestajā minūtē bija vadībā ar 2:0, vēl trīs vārtus guva spēles otrajā daļā, beigās ne tikai nosargājot uzvaru, bet vēl vairāk palielinot pārsvaru.

Jau ziņots, ka pirmie finālā iekļuva Lielvārdes florbolisti, kuri pusfinālā ar 4-1 uzveica pērnā gada čempioni Cēsu Lekringu.

Lielvārde pirms tam ceturtdaļfināla sērijā ar 4-1 pārspēja Liepājas Kuršus, bet Ulbroka/Masters ar tādu pašu rezultātu pieveica Rīgas spēlētājus. Savukārt Mogo-RTU/ Rockets ar 4-0 uzvarēja Valmiera/ViA vienību, kamēr Lekrings spraigā sērijā ar 4-3 pārspēja Kocēnu Rubeni.

Latvijas čempionāta finālspēles kā vīriešiem, tā sievietēm notiks 9.aprīlī Arēnā Rīga, kur čempioni tiks noskaidroti vienā spēlē.