Melbārža četriniekam bronza Eiropas čempionātā

0 komentāri

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieka ekipāža svētdien izcīnīja trešo vietu Sanktmoricas trasē Šveicē notikušajā Pasaules kausa izcīņas septītajā posmā, kas vienlaikus bija arī Eiropas čempionāts, bet sesto vietu ieņēma Oskara Ķibermaņa ekipāža.

Lai gan Melbārdim ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu pirmajā braucienā bija tikai 21. starta numurs, turklāt visu brauciena laiku sniga, tas neliedza Latvijas pirmajai ekipāžai sasniegt trešo labāko rezultātu. Savukārt Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Matīsu Mikni un Vairi Leibomu pēc pirmā brauciena bija sestajā vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā braucienā spēcīgāk sāka snigt pirms vadošajiem pilotiem – ja Ķibermanis, aizvadot labu braucienu un sasniedzot starta rekordu, stabili saglabāja sesto vietu, Melbārdi apsteidza Austrijas pilots Benjamins Maiers, tomēr Latvijas vadošā ekipāža pati apdzina vācieti Niko Valteru un summā saglabāja trešo vietu.

FOTO: Oskars Melbārdis ar ekipāžām trasē

Arī Eiropas čempionāta ieskaitē Latvijas ekipāžas guva tieši trešo un sesto vietu. Drošu uzvaru sacensībās izcīnīja vācieša Maksimiljana Arnta ekipāža, kas Maieru summā apsteidza par 0,18 sekundēm, bet Melbārdis un Ķibermanis uzvarētājam zaudēja attiecīgi 0,27 un 0,49 sekundes. Zīmīgi, ka otrajā braucienā Ķibermanis sasniedza otro labāko rezultātu, bet Melbārdis – trešo.

Savukārt Uģis Žaļims un stūmēji Helvijs Lūsis, Raivis Zīrups un Intars Dambis pēc pirmā brauciena bija 18. vietā, bet otrajā sasniedza septīto rezultātu un summā pakāpās uz 13. pozīciju. Viņi summā no līdera atpalika par 1,00 sekundēm un Eiropas čempionāta ieskaitē ieņēma 12. vietu.

Šī bija pirmā reize šosezon, kad Melbārdis sacensībās startēja ar visiem trim olimpiskajiem stūmējiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas