Martins Dukurs dramatiski izrauj uzvaru un triumfē trešajā PK posmā pēc kārtas

0 komentāri

Pēdējo gadu pasaules vadošais skeletonists Martins Dukurs sestdien otrajā braucienā spēja pārspēt savu sīvāko konkurentu olimpisko čempionu krievu Aleksandru Tretjakovu un izcīnīt panākumu Vācijas trasē Kēnigsē notikušajā sezonas trešajā Pasaules kausa posmā. Tikmēr Martina brālis Tomass Dukurs bija ceturtais.

Pirmo braucienu M.Dukurs veica 50,25 sekundēs, kas sākumā bija jauns trases rekords, taču to drīz vien par divām sekundes simtdaļām pārspēja Tretjakovs, kurš uzvarēja pirmajā braucienā. Pēc pirmā brauciena M. Dukurs bija otrais, bet viņam pēc 0,23 sekundēm sekoja brālis T.Dukurs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrajā braucienā M. Dukurs atkal uzstādīja jaunu trases rekordu, finišu sasniedzot pēc 50,03 sekundēm. Šādam latvieša braucienam pretargumenti Tretjakovam neatradās, kurš otro reizi trasi nespēja veikt tika labi, summā zaudējot 0,43 sekundes. Tikmēr no labāko trijnieka izkrita T. Dukurs, kuru otrajā braucienā par 0,14 sekundēm apsteidza Dienvidkorejas skeletonists Juns Sunbins. Savukārt piekto vietu sestdien izcīnīja vācietis Kristofers Grotērs. Kā zināms, M. Dukurs uzvarēja arī sezonas pirmajos divos posmos, kas notika Altenbergā un Vinterbegā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas