Lielvārdes un Mogo-RTU/Rockets florbolisti aizraujošās cīņās izcīna otrās uzvaras LČ pusfināla sērijās

Lielvārdes un Mogo-RTU/Rockets florbola komandas svētdien aizraujošās Elvi florbola līgas vīriešu izslēgšanas turnīra spēlēs tika pie otrajām uzvarām pusfināla sērijās.

Lielvārde savā laukumā ar 9:8 (3:2, 3:1, 2:5, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja pašreizējos Latvijas čempionus Cēsu Lekringu, savukārt Mogo-RTU/Rockets pretinieku laukumā ar 6:4 (2:3, 1:0, 3:1) pārspēja Ulbroka/Masters florbolistus.

Līdz ar to Lielvārde un Mogo-RTU/Rockets komandas pusfināla sērijās līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-0.

Lielvārdē notikušajā spēlē mājinieki pēc otrā perioda bija vadībā ar 6:3, trešās trešdaļas vidū viņi spēja panākt 8:5, tomēr pamatlaika beigās labāki bija Lekringa spēlētāji, kuri nepilnu četru minūšu laikā guva trīs vārtus un spēja panākt izlīdzinājumu. Desmit minūšu pagarinājumā uzvarētājs netika noskaidrots, bet pēcspēles metienos Lielvārdes florbolisti realizēja trīs izgājienus, kamēr pretinieki divus.

Uzvarētājiem divus vārtus guva un divas rezultatīvas piespēles izdarīja Atis Blinds, bet pa divām reizēm pretiniekus pārspēja Gints Klēģers un Aivis Kusiņš. Savukārt uzvaru nesošo pēcspēles metienu realizēja Toms Akmeņlauks. Lekrings komandā Andris Rajeckis guva trīs, bet Aleksandrs Abramovs divus vārtus.

Savukārt Mogo-RTU/Rockets spēles 14.minūtē zaudēja ar 1:3, taču turpinājumā guva piecus vārtus pēc kārtas un beigās izcīnīja gana drošu uzvaru, jo pretinieki savus ceturtos vārtus iemeta tikai 17 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Mogo-RTU/Rockets labā divus vārtus guva Mārtiņš Brigmanis, bet Ulbroka/Masters rindās divi precīzi metieni Edžum Ceriņam.

Sēriju trešās un ceturtās spēles notiks nākamās nedēļas nogalē.