Lielvārde un Rubene panāk neizšķirtu Elvi Florbola līgas pusfināla sērijās

Uzvaras Elvi Florbola līgas vīriem pusfināla otrajās spēlēs svētdien guva Lielvārdes un Kocēnu Rubenes vienības, tādejādi sērijās izlīdzinot rezultātu 1-1.

Pirmajā svētdienas spēlē Lielvārde ar 10:7 pārspēja regulārās sezonas čempionus Mogo-RTU/Rockets vienību. Lai gan otrā perioda vidū rezultāts bija neizšķirts 5:5, turpmāko spēlēs daļu rezultatīvāk aizvadīja Lielvārdes komanda, kura svinēja uzvaru ar 10:7.

Uzvarētājiem ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Toms Akmeņlauks. Savukārt Mogo-RTU/Rockets vienības rindās rezultatīvākais ar gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm bija Gvido Lauga.

Tikmēr citā Elvi Florbola līgas pusfināla sērijas otrajā mačā Rubene viesos ar 6:3 pārspēja iepriekšējās sezonas čempioni Cēsu alus/Lekrings vienību.

Pirms trešās trešdaļas rezultāts bija vien 3:2 viesu labā, bet spēles trešajā periodā Cēsu komandas spēlētāji uz kocēnieša Ritvara Bērziņa gūtajiem trim vārtiem spēja atbildēt vien ar vienu precīzu raidījumu, līdz ar to Rubene izcīnīja uzvaru ar 6:3.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Ritvars Bērziņš, kuram trīs gūti vārti. Savukārt Cēsu alus/Lekrings rindās izcēlās Jānis Rajeckis, kuram gūti vārti un rezultatīva piespēle.

Trešās pusfināla sērijas spēles tiks aizvadītas sestdien, 21.martā. Sērijas ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām.