Laurai Ikauniecei-Admidiņai triumfs IAAF Challenge kopvērtējumā

0 komentāri

Svētdien Francijas pilsētā Talansā beidzās tradicionālās Decastar sacensības daudzcīņniekiem. Šīs sacensības bija pēdējās (14.) IAAF Combined Events Challenge seriālā. Mūsu sportiste Laura Ikauniece – Admidiņa pirmo reizi kļuva par Challenge seriāla uzvarētāju.

Katram daudzcīņniekam sezonas laikā tiek summētas trīs veiksmīgāko septiņcīņu (vīriešiem – desmitcīņas) punktu summas, sasniegtas tieši šo 14 sacensību ietvaros. Talansā sievietēm septiņcīņā uzvarēja Ģ.Živocka-Farkaša no Ungārijas – 6306 p.

Mūsu rekordiste, pasaules čempionāta bronzas medaļas laureāte Laura Ikauniece-Admidiņa šajās sacensībās nepiedalījās, jo vasarā bija aizvadījusi trīs lieliskus startus (Gecisā – 6436 p.; Eiropas kausos Inovroclavā – 6470 p. un Pekinā – 6516 p.). Kopsumma – 19 422 p. izrādijās visiespaidīgākā, un Laura pirmo reizi kļuva par Challenge seriāla uzvarētāju. Šā panākuma vērtība ir 30 000 ASV dolāru.Tuvākā sāncense vācu septiņcīņniece Klaudija Rāta apsteigta par 213 p., bet Annika Vetere no Nīderlandes – par 310 p. Visus trīs veiksmīgus startus bija veikušas tikai 14 septiņcīņnieces. Savukārt pasaules čempione Džesika Enisa-Hilla (Lielbritānija) divos startos bija savākusi 13 189 p. , bet vicečempione Braijena Teisena-Ītone – 13 362 p.

Tā kā vērtēti tika arī Eiropas kausu izcīņas rezultāti, tad vairāku simtu daudzcīņnieču vidū ir arī Saija Bikanova – 5207 p., Jolanta Kaupe – 4893 p. un Ilona Dramačonoka – 4781 p.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas