Latvijas volejbola čempiontituls noskaidrosies piektajā finālspēlē

Poliurs/Ozolnieki komanda Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā svētdien savā laukumā pārspēja RTU/Robežsardze vienību, panākot izšķirošo, piekto, spēli par čempionu titulu.

Poliurs/Ozolnieki uzvarēja ar rezultātu 3-1 (25:19, 13:25, 25:18, 25:13), sērijā līdz divām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija komandas līderis Ansis Medenis, kamēr pretiniekiem ar 16 punktiem atzīmējās Gatis Garklāvs.

Pēc uzvaras pirmajā setā ar rezultātu 25:19, otrajā setā mājinieki ātri nonāca iedzinējos un RTU/Robežsardze viegli uzvarēja ar 25:13. Pilnīgi pretēji spēle izvērtās nākamajos divos setos, kur Poliurs/Ozolnieki izcīnīja uzvaras ar 25:18 un 25:13, tādējādi triumfējot arī visā mačā.

Sērijas pirmajā spēlē pirms nedēļas RTU/Robežsardze guva panākumu savā laukumā ar rezultātu 3-2 (22:25, 25:18, 19:25, 27:25, 15:9), savukārt pagājušajā svētdienā Rīgas komanda viesos Ozolnieku vienību uzvarēja ar 3-0 (25:15, 25:20, 25:22), panākot 2-0. Tomēr sestdien Ozolnieku komanda guva pirmo uzvaru, viesos gūstot panākumu ar 3-1 (26:24, 27:29, 25:20, 25:19). Izšķirošais, piektais, mačs nākamajā ceturtdienā notiks Rīgā.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.