Latvijas volejbola čempiontituls noskaidrosies piektajā finālspēlē

Poliurs/Ozolnieki komanda Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā svētdien savā laukumā pārspēja RTU/Robežsardze vienību, panākot izšķirošo, piekto, spēli par čempionu titulu.

Poliurs/Ozolnieki uzvarēja ar rezultātu 3-1 (25:19, 13:25, 25:18, 25:13), sērijā līdz divām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2. Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 19 punktiem bija komandas līderis Ansis Medenis, kamēr pretiniekiem ar 16 punktiem atzīmējās Gatis Garklāvs.

Pēc uzvaras pirmajā setā ar rezultātu 25:19, otrajā setā mājinieki ātri nonāca iedzinējos un RTU/Robežsardze viegli uzvarēja ar 25:13. Pilnīgi pretēji spēle izvērtās nākamajos divos setos, kur Poliurs/Ozolnieki izcīnīja uzvaras ar 25:18 un 25:13, tādējādi triumfējot arī visā mačā.

Sērijas pirmajā spēlē pirms nedēļas RTU/Robežsardze guva panākumu savā laukumā ar rezultātu 3-2 (22:25, 25:18, 19:25, 27:25, 15:9), savukārt pagājušajā svētdienā Rīgas komanda viesos Ozolnieku vienību uzvarēja ar 3-0 (25:15, 25:20, 25:22), panākot 2-0. Tomēr sestdien Ozolnieku komanda guva pirmo uzvaru, viesos gūstot panākumu ar 3-1 (26:24, 27:29, 25:20, 25:19). Izšķirošais, piektais, mačs nākamajā ceturtdienā notiks Rīgā.