Latvijas handbola izlase EČ kvalifikāciju noslēdz ar vēl vienu graujošu neveiksmi

Latvijas handbola izlase, noslēdzot Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pamatsacensības, ar rezultātu 20:37 izbraukumā kapitulēja Slovēnijas valstsvienībai. Līdz ar to Latvija cieta otro graujošo neveiksmi pāris dienu laikā, jo trešdien ar 14:33 piekāpās Zviedrijas valstsvienībai. Uzvarot šajā mačā, Latvijas izlase saglabātu cerības kvalificēties Eiropas čempionātam, tomēr pēc neveiksmes tās ir zudušas.

Mačs iesākās līdzīgi un vēl 12.minūtē Latvijas izlase zaudēja vien ar 4:5, tomēr turpinājumā Slovēnija pilnībā pārņēma iniciatīvu, 13 minūtes vēlāk jau izvirzoties vadībā ar 15:7. Kaut Latvijas izlasei pat uzbrukumi bija vairāk nekā pretiniekiem, lieliski darbojās slovēņu vārtsargs Aļoša Rezars. Pēc puslaika Latvija atradās iedzinējos ar 11:18.

Otrā puslaika sākumā Latvijas izlase ātri guva divus vārtus, tomēr pēc tam pilnībā salūza un tika ciesta ļoti smaga neveiksme. Pirmajās 30 minūtēs astoņus no 11 Latvijas izlases vārtiem guva Aivis Jurdžs, bet kopā viņš maču noslēdza ar desmit precīziem raidījumiem. Savukārt pa trim vārtiem Latvijas izlases sastāvā iemeta Ģirts Lilienfelds un Renāts Hovratovičs.