Latvija saņem uzaicinājumu piedalīties Riodežaneiro vasaras paralimpiskajās spēlēs

1 komentārs

Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK) saņēmusi aicinājumu piedalīties Riodežaneiro gaidāmajās paralimpiskajās spēlēs, informē LPK pārstāvji.

Uzaicinājums tika saņemts 21. septembrī. ”Uz paralimpiskajām spēlēm nevar vienkārši aizbraukt – tāda iespēja ir jānopelna ar smagu, neatlaidīgu darbu un neizmērojamu piepūli ne tikai no sportista, bet arī no viņa trenera puses,” – akcentē LPK komitejas prezidente Daiga Dadzīte.

Foto

Tiek plānots, ka Latviju Riodežaneiro Paralimpiskajās spēlēs pārstāvēs 12 individuālo sporta veidu pārstāvji, kā arī viena komanda – sēdvolejbola izlase.

Vasaras paralimpiskās spēles notiek vienu reizi četros gados, pulcējot pasaulē labākos vieglatlētus, kā arī citu sporta veida pārstāvjus. Tiek plānots, ka Riodežaneiro vasaras
paralimpiskās spēlēs, kuras norisināsies no 7. līdz 18. septembrim, būs pārstāvēti 22 sporta veidi, tajā piedalīsies 4 350 sportisti no 178 pasaules valstīm.

1 komentārs

TOP komentāri

  • K.
    +1

    K.

    Apseicu!

    24.09.2015 20:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas