Latvija florbolistes PČ 1/8 finālā spēlēs ar Austrāliju

Latvijas sieviešu florbola izlase Pasaules čempionāta 1/8 finālā otrdien 9:30 no rīta spēlēs ar Austrāliju. Spēli tiešraidē pārraidīs kanāls Viasat Sport Baltic un portāls Skaties.lv.

Latvija PČ B grupā izcīnīja trešo vietu, kas kļuva zināms pēc Čehijas uzvaras pār Vāciju ar 9:1. Latvijai šajā mačā bija nepieciešama čehiešu uzvara ar vismaz sešu vārtu pārsvaru.

Aizvadītajā cīņā pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija tikai 1:0. Otrās trešdaļas pirmajās 12 minūtēs čehietes palielināja vadību līdz 5:1, bet trešajā trešdaļā uzvaru noformēja ar Latvijai nepieciešamo pārsvaru.

Līdz ar to B apakšgrupā triumfēja Zviedrija, otro vietu ieguva Čehija, bet trešā palika Latvija. Zviedrija un Čehija automātiski kvalificējās ceturtdaļfinālam, Latvija otrdien astotdaļfinālā sacentīsies ar C apakšgrupas otrās vietu guvušo Austrāliju, bet Vācija spēkosies ar C grupas uzvarētāju Dāniju.

Latvijas sieviešu florbola izlase pasaules čempionāta apakšgrupu turnīra noslēdzošajā spēlē pirmdien ar rezultātu 0:7 cienīgi piekāpās Zviedrijai, izcīnot trešo vietu apakšgrupā un iegūstot potenciāli vieglāku pretinieku astotdaļfinālā. Latvijas izlasē lielisku maču aizvadīja vārtsardze Lauma Višņevska, kura arī tika nosaukta par labāko spēlētāju komandā.

C grupā otrās vietas liktenis izšķīrās pirmdien notikušajā noslēdzošajā mačā, kurā Austrālija grūtā cīņā ar 8:6 (1:1, 2:2, 5:3) pārspēja Japānu. Noslēgumā trīs komandas trijās spēlēs izcīnīja pa diviem punktiem un tieši Austrālija, pateicoties labākiem rādītājiem savstarpējās spēlēs, ieņēma otro vietu apakšgrupā, apsteidzot Singapūru un Japānu.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.