Latvieši Somijā gatavojas Baltijas kausa posmam kalnu slēpošanā

0 komentāri
Latvieši Somijā gatavojas Baltijas kausa posmam kalnu slēpošanā

14.martā Somijas pilsētā Pihē, aptuveni 1000 kilometrus uz ziemeļiem no galvaspilsētas Helsinkiem, tiks dots starts 3.Baltijas kausa posmam kalnu slēpošanā. Gandrīz 200 sportistu no 7 valstīm nedēļas garumā sacentīsies 4 disciplīnās – Super gigantā, Alpu kombinācijā, slalomā un milzu slalomā.

Pirmais Baltijas kausa posms risinājās novembrī Lietuvā, Druskininku hallē Snow arena, bet otrais posms notika Siguldā Kaķīškalnā. Pēc šiem posmiem Baltijas kausa kopvērtējumā Elites grupā sievietēm pirmajā vietā atrodas Evelīna Gasūna, bet vīriešu elitē pirmajā vietā ir Miks Zvejnieks.

Svētdien sportisti veica Super giganta oficiālos treniņus, kuri risinājās sarežģītos laika apstākļos, jo kalna augšpusi klāja bieza migla.

Sāpīgu kritienu piedzīvoja viena no sacensību favorītēm Liene Bondare, kura trasē devās pirmā un biezajā miglā pazaudēja kontaktu ar kalnu un ietriecās trases norobežojumā.

Pēc šī negadiījuma Liene devās uz slimnīcu, bet nopietnas traumas netika konstatētas un viņa cer rīt startēt.

Video

Rīt pieaugušies sacentīsies Super gigantā un Alpu kombinācijā. Pēc Baltijas kausa posma, tur pat Pihē risināsies arī FIS sacencības, kurās piedalīsies aptuveni 100 sportisti, to skaitā arī Latvijas vadošais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks, kurš šogad kļuva par pirmo Latvijas sportistu, kurš pasaules kausa posmā ierindojās TOP30.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas