Latvieši patiesi var! Melbārža bobsleja četrinieks kļūst par pasaules čempioniem!

0 komentāri

Latvijas vadošā bobsleja pilota Oskara Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja zelta medaļu Austrijas trasē Īglsā notikušajā pasaules čempionātā.

Vēl pirms svētdienas izšķirošajiem diviem braucieniem Melbārdis atradās tikai septītajā vietā, taču viņš kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu veica lielisku trešo braucienu, kas ļāva pakāpties uzreiz uz otro vietu. Pirms noslēdzošā – ceturtā – brauciena latvieši no līdera vācieša Frančesko Frīdriha atpalika 0,017 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī ceturtais brauciens Latvijas pirmajai ekipāžai izdevās lielisks, kas ļāva saglabāt otro vietu un teorētiski apdraudēt Frīdriha pirmo pozīciju. Tas arī izdevās, jo Vācijas pilots izšķirošajā braucienā pieļāva rupjas kļūdas, kas Melbārdim ar stūmējiem ļāva izcīnīt zeltu. Summā Frīdrihs tika apsteigts par 0,04 sekundēm, bet trešais bija šveicietis Riko Peters, kurš no Melbārža atpalika par 0,22 sekundēm.

FOTO: Oskars Melbārdis ar ekipāžām trasē

Tikmēr desmito vietu svētdien izcīnīja Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Jāni Jansonu, Matīsu Mikni un Vairi Leibomu. Vēl pirms izšķirošajiem braucieniem viņi atradās 11.vietā, taču noslēdzošajā vietā Latvijas otrā ekipāža pakāpās par vienu vietu, no uzvarētājiem atpaliekot par 1,30 sekundēm.

Savukārt trešā Latvijas ekipāža – Uģis Žaļims ar stūmējiem Raivi Zīrupu, Helviju Lūsi un Intaru Dambi – pasaules čempionātā guva 17.vietu. Pēc sestdien aizvadītās otrās dienas Žaļims bija tikai 20.vietā, turklāt ne bez grūtībām svētdien kvalificējās arī ceturtajam braucienam. Tomēr planētas meistarsacīkšu izšķirošo braucienu latvieši veica labi un summā pakāpās par pāris pozīcijām.

Kā zināms, Melbārža četrinieku ekipāža pēc pirmās dienas ieņēma tikai septīto vietu. Tikmēr 11.vietā atradās Ķibermaņa četrinieks, bet 20.pozīcijā 30 sportistu konkurencē atradās Žaļima stūrētās kamanas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas